30-05-2025
Elektrisch
Automaat
17.501 km
Onbekend
Onbekend
30-05-2025
Elektrisch
Automaat
17.501 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | HLR-56-H Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | EX40 |
| Tellerstand |
17.501 km, op 15-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Anders |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Single Motor Extended Range Ultra 82 kWh | SOH 100% | Panoramadak | 360° camera | Harman Kardon | Stoel- en Stuurverwarming |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X
|
| RDW variant |
XZEH
|
| RDW uitvoering |
XZEHRL0?
|
| RDW handelsnaam |
EX40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3146*22 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 185 kW |
| Vermogen elektromotor | 185 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 82 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 77,90 kWh |
| Actieradius (geschat) | 424 km |
| Actieradius zomer | 427 km |
| Actieradius winter | 368 km |
| Actieradius zonder range extender | 575 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,45 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 81,19 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 205 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,32 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 935,03 km/h |
| Verbruik geschat | 21,30 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16,60 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,97 kWh/100km |
| Verbruik winter | 25,12 kWh/100km |
| Omschrijving defect | Door een softwarefout kan de remfunctie tijdelijk uitvallen tijdens het rijden in B-modus of One Pedal Drive, voornamelijk na bergafwaarts rijden. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot verlies van remvermogen en verhoogt het risico op een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht de softwareversie van de auto te controleren. Volvo heeft updateversie 3.6.4 op afstand verzonden via een OTA-update (Over The Air). Als de update niet is ontvangen of niet is geïnstalleerd, wordt de voertuigeigenaar verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal dan alsnog de juiste software installeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0227809 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 444,00 x 187,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1975 kg
|
| Massa rijklaar |
2520 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2520 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 17 % |
| APK vervaldatum | 30-05-2029 |
| 11 kW lader |
| 360° camera |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsimulator |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| keyless entry/start |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium Audio by Harman Kardon |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Rondomzicht camera |
| Smartphone entry |
| Smartphone integratie |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuurverwarming |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Visual Park Assist met Front "Fisheye" view |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.