10-12-2015
Benzine
Handgeschakeld
208.986 km
999 cc
4 l/100km
10-12-2015
Benzine
Handgeschakeld
208.986 km
999 cc
4 l/100km
| Kenteken | HL-646-H Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | IBIZA |
| Tellerstand |
208.986 km, op 24-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 EcoTSI FR Connect Nap Airco Led Cruise Climate Navi Pdc Stoelverwarming Vol Nwe Apk |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
6J
|
| RDW variant |
SCCHZB
|
| RDW uitvoering |
FM5SFM5DF0027MM61
|
| RDW handelsnaam |
IBIZA
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0067*35 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Omschrijving defect | De massabevestigingsbout op de carrosserie die de massakabel met de accu verbindt, is mogelijk onvoldoende sterk. Hierdoor kan tijdens een ongeval de bevestigingsbout op de carrosserie losscheuren. |
| Materiële gevolgen | De voedingspanning kan wegvallen. Hierdoor kunnen de portieren niet meer ontgrendeld worden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een ring bij de massabevestigingsbout monteren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2357328 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
97 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 404,00 x 169,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
995 kg
|
| Massa rijklaar |
1590 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1590 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 07-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX/USB ingang |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Entertainmentsysteem achter |
| Extra getint glas |
| Getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houten versnellingspook |
| Isofix |
| Koplampen sproeier |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED verlichting |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen adaptief |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia voorbereiding |
| Navigatie-systeem |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD speler |
| Regensensor |
| Reservewiel |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| ruitenwisser achter |
| Sportonderstel |
| Sportpakket |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verstelbare gordelhoogte |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wegrijassistent helling |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.