13-04-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
28.721 km
1.984 cc
8 l/100km
13-04-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
28.721 km
1.984 cc
8 l/100km
| Kenteken | HGJ-15-X Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A3 |
| Tellerstand |
28.721 km, op 27-01-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | Sportback 40 TFSI S-Line/Panodak/Keyless/Navi/Led/Carplay/Cruise control/Head-up display |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
GY
|
| RDW variant |
SDGEAF1
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001RT071A174
|
| RDW handelsnaam |
A3 40 TFSIe
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2060*19 |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Afmetingen | 435,00 x 182,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1535 kg
|
| Massa rijklaar |
1635 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2065 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| APK vervaldatum | 10-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Full-LED koplampen |
| Geluid- en warmtewerend glas |
| Geluidsisolerend glas |
| Head-up display |
| hemelbekleding donker |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Kleur parelmoer |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| S Line exterieur |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Uitwijk assistent |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel groot |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.