19-12-2022
Elektrisch
Automaat
33.419 km
Onbekend
Onbekend
19-12-2022
Elektrisch
Automaat
33.419 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | HGF-80-F Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | Model 3 |
| Tellerstand |
33.419 km, op 16-01-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs (grijs) |
| Uitvoering | Standard RWD Plus 60 kWh | Autopilot | Warmtepomp |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
E6LR
|
| RDW uitvoering |
BQB1S5T1
|
| RDW handelsnaam |
Model 3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*26 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 208 kW |
| Vermogen elektromotor | 208 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 55 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 52,25 kWh |
| Actieradius (geschat) | 321 km |
| Actieradius zomer | 364 km |
| Actieradius winter | 314 km |
| Actieradius zonder range extender | 491 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 103,37 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 15,28 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,50 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,37 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 697,87 km/h |
| Verbruik geschat | 18,88 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 14,40 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,59 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,26 kWh/100km |
| Tellerstand |
33.419 km, op 16-01-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Bij bepaalde voertuigen met elektronische stuurbekrachtiging kan een overspanningsstoring de componenten van de motoraandrijving op de printplaat overbelasten. |
| Materiële gevolgen | De stuurbekrachtiging kan uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | Eigenaren van betrokken voertuigen worden geadviseerd softwareversie 2023.38.4 of een latere versie te installeren. Er is geen servicebezoek nodig en eigenaren van voertuigen met softwareversie 2023.38.4 of een latere versie hoeven geen verdere actie te ondernemen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Afmetingen | 469,00 x 185,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1735 kg
|
| Massa rijklaar |
2149 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2149 kg
|
| Laadvermogen | 402 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 72 à € 79 per maand |
| APK vervaldatum | 12-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autopilot |
| AutoPilot 1.0 |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Premium Connectivity |
| Premium Connectivity (€9,99 per maand) |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.