13-01-2016
Benzine
Handgeschakeld
149.698 km
999 cc
5 l/100km
13-01-2016
Benzine
Handgeschakeld
149.698 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | HG-376-D Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | FOCUS |
| Tellerstand |
149.698 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Magnetic (Pn4dq) (grijs) |
| Uitvoering | 1.0 Trend Edition |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
DYB
|
| RDW variant |
M2DC15
|
| RDW uitvoering |
5ECALC
|
| RDW handelsnaam |
FOCUS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1138*15 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
105 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Ledig gewicht |
1176 kg
|
| Massa rijklaar |
1900 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 55 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1900 kg
|
| Laadvermogen | 724 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 13-01-2027 |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels |
| 5 deurs |
| 5 zitplaatsen |
| 16 inch lichtmetalen velgen 5x2-spaaks |
| 74kw-102pk |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geldige APK |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 16” |
| Metaallak of Mica lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| N.A.P. |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| Nederlandse auto |
| Onderhoudsboekjes |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| passagiersairbag |
| Recent net beurt gehad |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Technology Pack |
| Trekhaak |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.