28-10-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
237.218 km
1.395 cc
2 l/100km
28-10-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
237.218 km
1.395 cc
2 l/100km
| Kenteken | HG-026-H Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | PASSAT |
| Tellerstand |
237.218 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TSI GTE Highline Climate Control Navi Schuifdak |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
3C
|
| RDW variant |
AACUKCX0
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001PH7MMVR26
|
| RDW handelsnaam |
PASSAT
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0307*42 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 160 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 9,90 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 50 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 4,15 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,30 uur |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 12,20 kWh/100km |
| Omschrijving defect | Een stekkerverbinding van de constante stroom op de relaisdrager in de passagiersruimte is mogelijk niet goed vergrendeld. |
| Materiële gevolgen | Wanneer de stekkerverbinding losraakt kunnen onder andere de motor, de startfunctie, de werking van de elektrische achterklep en de controlelampen op het dashboard uitvallen. Indien de motor uitvalt werkt mogelijk de stuurbekrachtiging en de rembekrachtiging niet. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht zo spoedig mogelijk contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de stekkerverbinding controleren en waar nodig herstellen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 01-11-2026 |
| 12Volt aansluiting |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-afdekhoes |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Cruisecontrol |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Metalliclak |
| Mistlampen voor |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor voor en achter |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.