05-02-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
21.075 km
1.490 cc
4 l/100km
05-02-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
21.075 km
1.490 cc
4 l/100km
| Kenteken | HDS-14-F Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA YARIS CROSS |
| Tellerstand |
21.075 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.5 Hybrid 115 Active |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
XPB1F(M)
|
| RDW variant |
MXPJ10(H)
|
| RDW uitvoering |
MXPJ10L-BHXNBW(9E)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA YARIS CROSS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2018/858*00013*04 |
| Vermogen totaal | 85 kW |
| Vermogen elektromotor | 59 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Tellerstand |
21.075 km, op 22-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Afmetingen | 417,00 x 177,00 x 160,00 cm |
| Ledig gewicht |
1165 kg
|
| Massa rijklaar |
1690 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1690 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| APK vervaldatum | 05-02-2029 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Luxe stoffen bekleding |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.