23-01-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
7.875 km
1.987 cc
Onbekend
23-01-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
7.875 km
1.987 cc
Onbekend
| Kenteken | HDF-98-H Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA PRIUS PHEV |
| Tellerstand |
7.875 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Sunset yellow metallic (geel) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 Plug-in Executive NL eerste eig navi cruise cl |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
XW6(M)
|
| RDW variant |
MXWH61(H)
|
| RDW uitvoering |
MXWH61L-AHXHBW(1A)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA PRIUS PHEV
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2018/858*00260*00 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 164 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,60 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 72 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,30 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Omschrijving defect | Als er een grote hoeveelheid water op de deuropener schakelaar komt, bijvoorbeeld bij een wasstraat, bestaat de kans dat er water in de schakelaar terecht komt omdat deze onvoldoende waterdicht is. |
| Materiële gevolgen | Dit kan kortsluiting veroorzaken. Mocht de deur niet op slot zitten dan kan deze kortsluiting ervoor zorgen dat de deur onverwachts opengaat. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om contact op te nemen met de merkdealer, Deze zullen in eerste instantie 2 zekeringen verwijderen totdat er aangepaste onderdelen beschikbaar zijn. Als er aangepaste schakelaars beschikbaar zijn zullen de oude worden vervangen voor het gewijzigde onderdeel. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De achterportieren kunnen tijdens het rijden onverwacht opengaan door vocht in de elektrische ontgrendelschakelaar. |
| Materiële gevolgen | Als het achterportier tijdens het rijden onverwacht opent, kan dit het risico op letsel voor inzittenden vergroten. Er verschijnt dan een waarschuwing op het instrumentenpaneel en er klinkt een geluidssignaal. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de bedrading van de achterportieren vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 460,00 x 178,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
1530 kg
|
| Massa rijklaar |
1995 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 40 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1995 kg
|
| Laadvermogen | 465 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-01-2029 |
| 12,3” Toyota Smart Connect multimediasysteem |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenreparatieset |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| BOVAG GARANTIE 12 MAANDEN |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camerabeeld in binnenspiegel |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luxe stoffen bekleding |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| Spraakbediening |
| Stoelverwarming voorstoelen (alleen op comfort) |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Sunset Yellow |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.