05-07-2010
Benzine
Handgeschakeld
165.695 km
1.197 cc
6 l/100km
05-07-2010
Benzine
Handgeschakeld
165.695 km
1.197 cc
6 l/100km
| Kenteken | HBT-96-F Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Leon |
| Tellerstand |
165.695 km, op 19-03-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2 TSI Style Mooie kleur Cruise Airco |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
1P
|
| RDW variant |
AFCBZBX01
|
| RDW uitvoering |
SGNFM6AJ0087MG
|
| RDW handelsnaam |
LEON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0052*24 |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Afmetingen | 432,00 x 177,00 x 1.459,00 cm |
| Ledig gewicht |
1175 kg
|
| Massa rijklaar |
1770 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1770 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| APK vervaldatum | 03-11-2026 |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Speciale kleur |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.