11-07-2008
Benzine
Handgeschakeld
228.260 km
1.591 cc
6 l/100km
11-07-2008
Benzine
Handgeschakeld
228.260 km
1.591 cc
6 l/100km
| Kenteken | H-948-ZR Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | I 30CW |
| Tellerstand |
228.260 km, op 15-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6i Active Airco Climate Elektrische Ramen Trekhaak Centrales Deurvergrendeling Isofix |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
FD
|
| RDW variant |
F5P61
|
| RDW uitvoering |
M52AZ1
|
| RDW handelsnaam |
I 30CW
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0313*05 |
| Omschrijving defect | Onjuiste kalibratie-instelling van de airbag-controlmodule. |
| Materiële gevolgen | Bij een impact aan de onderzijde van de auto en in de omgeving van de airbag control module kan de airbag onbedoeld bediend worden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De software van de airbagmodule wordt herschreven |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0252 240340 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
152 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1211 kg
|
| Massa rijklaar |
1820 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1820 kg
|
| Laadvermogen | 609 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Hoofdsteunen achter |
| Imperiaal |
| Isofix |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Radio-CD/MP3 speler |
| ruitenwisser achter |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Verstelbare gordelhoogte |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.