14-05-2013
Benzine
Automaat
182.634 km
1.197 cc
5 l/100km
14-05-2013
Benzine
Automaat
182.634 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | H-922-RR Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | LEON |
| Tellerstand |
182.634 km, op 24-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.2 TSI Style l Pano l Automaat l Distr VV 140dkm l Cruise l Xenon l Climate l Seat Sound l Alcantara l |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
5F
|
| RDW variant |
BCJZAX0
|
| RDW uitvoering |
FD7SFD7CW0017MJVL
|
| RDW handelsnaam |
LEON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0094*04 |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
112 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 426,00 x 182,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1135 kg
|
| Massa rijklaar |
1740 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1740 kg
|
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| Introductie Pakket |
| Kleur wit |
| Koplampreiniging |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Licht en zicht-pakket |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Veiligheids-pakket-2 |
| Vermoeidheids herkenning |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.