25-06-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
76.473 km
1.477 cc
2 l/100km
25-06-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
76.473 km
1.477 cc
2 l/100km
| Kenteken | H-907-ZG Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | XC40 |
| Tellerstand |
76.473 km, op 11-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Denim Blue Metallic Kleurcode: 723 (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 T5 262PK Inscription NL-auto|leer|led|cam|H/K|acc|lmv19 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X
|
| RDW variant |
XZBB
|
| RDW uitvoering |
XZBBVF0?
|
| RDW handelsnaam |
XC40 T5 TWIN ENGINE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3146*07 |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Afmetingen | 443,00 x 187,00 x 1.632,00 cm |
| Ledig gewicht |
1712 kg
|
| Massa rijklaar |
2290 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2290 kg
|
| Laadvermogen | 578 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 3 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| APK vervaldatum | 25-06-2026 |
| 7-Traps Automaat |
| 9 Inch Touchscherm |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve bochtverlichting |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airconditioning Climatic Vol Automatisch |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Andere dakkleur |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audiobediening op stuur |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische verlichting |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beenruimte verlichting |
| Bekerhouder achter |
| Bekerhouders voor |
| bestuurdersairbag |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth Streaming |
| Bochtenverlichting |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| BOVAG-Garantie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklap-/verstelbaar en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in kleur carrosserie |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Chroompakket |
| Coming / Leaving home functie |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dagrijverlichting met hulprijverlichting en coming- homefunctie |
| Dakrails |
| Dakrails aluminium |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Dorpellijsten in portieropeningen |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Euro 6d |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Hoogwaardige uitrusting |
| Houtafwerking interieur |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kaartleeslamp voor |
| Keyless Entry |
| Keyless entry & Go |
| keyless entry/start |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Led sfeerverlichting interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mobiele telefoon met Bluetooth |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimediasysteem |
| Navigatie dmv koppeling mobiele telefoon |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Navigatiesysteem met kleuren scherm |
| Navigatie system "Discover Pro" incl. Streaming & Internet |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| R-Design exterieur |
| Regensensor |
| Reparatiekit voor de banden |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rokersvrije auto |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Touchscreen |
| Uitwijk assistent |
| Velgen Alu, 19 inch |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zicht & Licht Pakket |
| zij airbag(s) voor |
| Zonneklep met spiegel en verlichting |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.