26-10-2010
Benzine
Handgeschakeld
137.833 km
1.390 cc
6 l/100km
26-10-2010
Benzine
Handgeschakeld
137.833 km
1.390 cc
6 l/100km
| Kenteken | H-880-LT Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | IBIZA |
| Tellerstand |
137.833 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 SC Sport Reference , 137.833km , Airco / Cruise / Elec.Pakket / Isofix / Pdc / 17" Lm |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
6J
|
| RDW variant |
SCBXWX0
|
| RDW uitvoering |
SGNFM52T0880GGGI
|
| RDW handelsnaam |
IBIZA
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0067*14 |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
142 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 403,00 x 169,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
975 kg
|
| Massa rijklaar |
1526 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1526 kg
|
| Laadvermogen | 551 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 530 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-09-2026 |
| 12Volt aansluiting |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Alarm en centrale deurvergr. met afstandsbed. |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Design-pakket |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| N.A.P nationale auto pas |
| Park Distance Control |
| Privacy glass |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Sport-Line |
| Sportstuur |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Veiligheids-pakket-2 |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zeer nette auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.