20-04-2020
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
85.001 km
999 cc
5 l/100km
20-04-2020
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
85.001 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | H-806-RR Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | CLIO |
| Tellerstand |
85.001 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 TCe Bi-Fuel Zen LPG G-3 af fabriek/LM-vlg/Navi/Carplay |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
RJA
|
| RDW variant |
BE2
|
| RDW uitvoering |
MT5TA0DA5000
|
| RDW handelsnaam |
CLIO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0676*04 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
105 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
3
|
| Motorinhoud |
999 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
101 kW (137 pk)
|
| Type gasinstallatie |
Af-fabriek gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 405,00 x 173,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1112 kg
|
| Massa rijklaar |
1631 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1631 kg
|
| Laadvermogen | 519 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 605 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 68 à € 72 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Carplay Apple/Android |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lpg installatie |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Pack Easy Link |
| Radio |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Vier nieuwe banden Bridgestone gemonteerd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.