29-04-2014
Benzine
Handgeschakeld
202.944 km
1.395 cc
5 l/100km
29-04-2014
Benzine
Handgeschakeld
202.944 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | H-703-NT Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A3 |
| Tellerstand |
202.944 km, op 06-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TFSI Ambition S-line Stoelverwarming Full LED |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
8V
|
| RDW variant |
ACXSAF1
|
| RDW uitvoering |
FM6AJ009R8V617MJEM1
|
| RDW handelsnaam |
A3
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0607*12 |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
120 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Ledig gewicht |
1150 kg
|
| Massa rijklaar |
1735 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1735 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-06-2026 |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurders-informatie-systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bi-xenon koplampen adaptief |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint warmtewerend glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Speciale kleur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen voor |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.