06-07-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
7.826 km
1.497 cc
Onbekend
06-07-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
7.826 km
1.497 cc
Onbekend
| Kenteken | H-675-VT Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA YARIS HYBRID |
| Tellerstand |
7.826 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | (1F7) (grijs) |
| Uitvoering | 1.5 Hybrid Active Unieke KM stand Cruise Clima NL |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
XP13M(A)
|
| RDW variant |
NHP13(MH)
|
| RDW uitvoering |
NHP130L-CHXNBW(1R)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA YARIS HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2007/46*0344*02 |
| Vermogen totaal | 74 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 395,00 x 170,00 x 151,00 cm |
| Ledig gewicht |
1050 kg
|
| Massa rijklaar |
1565 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 36 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1565 kg
|
| Laadvermogen | 515 kg |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenreparatieset |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| BOVAG GARANTIE 12 MAANDEN |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| knie airbag(s) |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rookvrij |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.