16-01-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
76.000 km
1.499 cc
2 l/100km
16-01-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
76.000 km
1.499 cc
2 l/100km
| Kenteken | H-583-DG Switch kenteken |
| Merk | Mini |
| Model | Countryman |
| Tellerstand |
76.000 km, op 12-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Enigmatic Black (blauw) |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | Cooper S E ALL4 Chili |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FMX
|
| RDW variant |
YU71
|
| RDW uitvoering |
DAW50000
|
| RDW handelsnaam |
COUNTRYMAN COOPER SE ALL4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1682*07 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 165 kW |
| Vermogen elektromotor | 65 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 51 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,80 kWh/100km |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
45 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 430,00 x 182,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1675 kg
|
| Massa rijklaar |
2270 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 36 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2270 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 16-01-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Onbekend |
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 60.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| 2-zone aut.airconditioning |
| 18" LM Pin Spoke zwart RFT |
| Achteruitrijcamera |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Automatische transmissie |
| Banden met noodloopeigenschappen |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Chili |
| Colour Line Carbon Black |
| Comfort Access |
| Comfort telefoonvoorbereiding met draadloze oplaadmogelijkheid |
| ConnectedDrive Services inclusief BMW Online |
| Connected Navigation Plus |
| Cruise Control |
| DAB-tuner |
| Dakdraagsysteem |
| Dak en spiegelkappen in zwart |
| eDrive Services |
| Elektrisch te openen en te sluiten achterklep |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Emergency call |
| Extra getint glas achter |
| Glazen panoramadak |
| Harman-Kardon sound system |
| Hemelbekleding Anthrazit |
| Interieurpanelen Piano Black |
| isofix bevestiging |
| LED-koplampen met uitgebreide functies |
| LED-mistlampen voor |
| Lichtpakket |
| Middenarmsteun voor |
| MINI All4 exterior style pack |
| Mini Connected |
| MINI Connected XL |
| Mini Driving Modes |
| MINI Excitement Pakket |
| MINI Navigatiesysteem |
| MINI Yours met leer bekleed sportstuur |
| Mistlamp achter |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Opbergpakket |
| Park Assistant |
| Park Distance Control voor/achter (PDC) |
| Performance control |
| Radio Mini Visual Boost |
| Real Time Traffic Information |
| Remote Services |
| Rookvrij |
| Smartphone integratie |
| Sportstoelen voor |
| Teleservices |
| Zithoogteverstelling passagierzetel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.