01-07-2016
Benzine
Automaat
197.784 km
1.395 cc
5 l/100km
01-07-2016
Benzine
Automaat
197.784 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | H-578-TT Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | LEON ST |
| Tellerstand |
197.784 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 EcoTSI FR Connect Navi|PDC V/A|CarPlay|Xenon|ClimateControl|Nieuw APK 2027 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
5F
|
| RDW variant |
FCZEAX0V
|
| RDW uitvoering |
FD7SFD7CW0027MMVLO56
|
| RDW handelsnaam |
LEON ST
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0094*19 |
| Plaats chassisnummer | r. motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
120 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Ledig gewicht |
1197 kg
|
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1860 kg
|
| Laadvermogen | 663 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-08-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Assistance pakket |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Drive-pakket |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Grootlicht-assistent |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder-pakket |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Upgrade Business |
| Veiligheids-pakket |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pakket |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.