26-02-2020
Diesel
Automaat
272.670 km
1.499 cc
4 l/100km
26-02-2020
Diesel
Automaat
272.670 km
1.499 cc
4 l/100km
| Kenteken | H-577-KL Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | GRANDLAND X |
| Tellerstand |
272.670 km, op 18-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.5 CDTi Business Executive NAP/NAVI/CAMERA |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
Z
|
| RDW variant |
C
|
| RDW uitvoering |
YHZR-C2K000
|
| RDW handelsnaam |
GRANDLAND X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0597*13 |
| Tellerstand |
272.670 km, op 18-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De nokkenasketting kan mogelijk breken. |
| Materiële gevolgen | Plotseling verlies van de aandrijving wat de kans op een ongeval kan vergroten. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de conditie van de nokkenasketting controleren en indien nodig vervangen. Tevens wordt de software van de motorregelmodule bijgewerkt. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
99 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 448,00 x 186,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1355 kg
|
| Massa rijklaar |
2000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2000 kg
|
| Laadvermogen | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 727 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 154 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Executive-pakket |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Open & Start |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.