11-06-2019
Benzine
Handgeschakeld
40.737 km
1.242 cc
5 l/100km
11-06-2019
Benzine
Handgeschakeld
40.737 km
1.242 cc
5 l/100km
| Kenteken | H-576-XS Switch kenteken |
| Merk | Suzuki |
| Model | Ignis |
| Tellerstand |
40.737 km, op 16-05-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Pure White Pearl Kleurcode:ZVR (wit) |
| Type lak | Parelmoer |
| Uitvoering | 1.2 90PK Select trekhaak|Carplay|Android|cam|dab|lmv16 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
MF
|
| RDW variant |
H11S
|
| RDW uitvoering |
MT-4
|
| RDW handelsnaam |
IGNIS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1162*01 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Afmetingen | 370,00 x 169,00 x 1.595,00 cm |
| Ledig gewicht |
785 kg
|
| Massa rijklaar |
1330 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1330 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 23 à € 25 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| Type | Interval |
|---|---|
| Interieurfilter | 60.000 km / 36 maanden |
| Luchtfilter | 40.000 km / 36 maanden |
| Motorolie | 20.000 km / 12 maanden |
| Oliefilter | 20.000 km / 12 maanden |
| Remvloeistof | 40.000 km / 24 maanden |
| V-riem | 120.000 km / 72 maanden |
| Bougie | 100.000 km / 84 maanden |
| Kardanasolie | 160.000 km / 36 maanden |
| 4 Seizoensbanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterstoelen verschuifbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Automatische verlichting |
| AUX-in |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouders voor |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bluetooth Streaming |
| Boordcomputer |
| BOVAG-Garantie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Bumpers in kleur carrosserie |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Coming / Leaving home functie |
| DAB |
| DAB radio |
| Dagrijverlichting |
| Dagrijverlichting met hulprijverlichting en coming- homefunctie |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kaartleeslamp voor |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Mirror Link |
| Mobiele telefoon met Bluetooth |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimediasysteem |
| Navigatie dmv koppeling mobiele telefoon |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Pareleffect kleur |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Rokersvrije auto |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| USB |
| Velgen Alu, 16 inch |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend getint glas met donkere ramen achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.