20-06-2019
Benzine
Automaat
90.548 km
1.499 cc
7 l/100km
20-06-2019
Benzine
Automaat
90.548 km
1.499 cc
7 l/100km
| Kenteken | H-575-LB Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X2 SDRIVE18I |
| Tellerstand |
90.548 km, op 28-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Mineral-Weiss Metallic Kleurcode: 0A96 (wit) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.8i 140PK sDrive Automaat Lefhebber Edition pano|trekhaak|led|nav|ecc|parkassist|lmv19 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
F2X
|
| RDW variant |
YH11
|
| RDW uitvoering |
DAW5000T
|
| RDW handelsnaam |
X2 SDRIVE18I
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1824*05 |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Afmetingen | 436,00 x 182,00 x 1.526,00 cm |
| Ledig gewicht |
1390 kg
|
| Massa rijklaar |
2005 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2005 kg
|
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 17-04-2027 |
| 4 Seizoensbanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airconditioning Climatic Vol Automatisch |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armleuning midden achter |
| Armleuning midden voor |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audiobediening op stuur |
| Automatische verlichting |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder achter |
| Bekerhouders voor |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth Streaming |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| BOVAG-Garantie |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in kleur carrosserie |
| Connected services |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem met kleuren scherm |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rokersvrije auto |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Velgen Alu, 19 inch |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voetgangers beschermingsmaatregeling |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend getint glas met donkere ramen achter |
| Warmtewerend glas |
| Zicht & Licht Pakket |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte buitenspiegels |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.