07-11-2014
Benzine
Automaat
186.784 km
2.997 cc
9 l/100km
07-11-2014
Benzine
Automaat
186.784 km
2.997 cc
9 l/100km
| Kenteken | H-572-JD Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | MACAN S |
| Tellerstand |
186.784 km, op 23-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 S MEMORY LED BIXENON 21INCH LUCHTVERING |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
95B
|
| RDW variant |
JB22
|
| RDW uitvoering |
03
|
| RDW handelsnaam |
MACAN S
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1165*03 |
| Omschrijving defect | De aansluiting van de brandstof-lagerdrukleiding is niet juist. Hierdoor kan op de aansluiting lekkage ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal brandstofleiding vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Onder de achterbank kan de brandstoffilterflens mogelijk in contact komen met de serviceklep en daardoor beschadigen. |
| Materiële gevolgen | De brandstoffilterflens kan beschadigen waardoor er mogelijk brandstofdamp in het voertuig waarneembaar is. Brandstoflekkage kan bij aanwezigheid van een ontstekingsbron tot brandgevaar leiden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Om mogelijk contact tussen het servicedeksel en de brandstoftoevoerpijp op de flens van de brandstoftoevoereenheid te voorkomen, wordt de onderkant van het deksel nabewerkt of vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 033-4949470 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
209 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 254 km/h |
| Ledig gewicht |
1840 kg
|
| Massa rijklaar |
2550 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2550 kg
|
| Laadvermogen | 710 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Adaptief demping systeem |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-xenon koplampen adaptief |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluid- en warmtewerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen adaptief |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 21" |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Premium kleur |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.