25-06-2018
Benzine
Automaat
92.341 km
2.995 cc
9 l/100km
25-06-2018
Benzine
Automaat
92.341 km
2.995 cc
9 l/100km
| Kenteken | H-570-JT Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Cayenne |
| Tellerstand |
92.341 km, op 26-06-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Biskayablau met. (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0|Leder|ventilatie|trekhaak|pano|acc|21'' |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
EA22
|
| RDW uitvoering |
1615100
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*01 |
| Omschrijving defect | Als gevolg van een softwarefout in het instrumentenpaneel werkt het continue waarschuwingslampje voor versleten remvoeringen niet. |
| Materiële gevolgen | Bij een versleten remvoering wordt alleen de bevestigbare gele waarschuwing Remvoering versleten weergegeven in het instrumentenpaneel. Er verschijnt geen aanvullende, continue waarschuwing, van het remmenwaarschuwingslampje. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het instrumentenpaneel voorzien van nieuwe software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (0)33 49 49 757 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
205 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Ledig gewicht |
1960 kg
|
| Massa rijklaar |
2830 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2830 kg
|
| Laadvermogen | 870 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 124 à € 138 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-07-2026 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| ASR |
| Audio installatie |
| audio installatie high end |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakspoiler |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sluitbekrachtiging |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen en achterbank verwarmd |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.