02-03-2012
Benzine
Handgeschakeld
117.255 km
1.390 cc
7 l/100km
02-03-2012
Benzine
Handgeschakeld
117.255 km
1.390 cc
7 l/100km
| Kenteken | H-548-KX Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TIGUAN |
| Tellerstand |
117.255 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TSI Easyline AIRCO STOELVERW TREKHAAK PDC ELEK RAMEN CENT VERG VELGEN HOGE ZIT ZEER NETTE AUTO |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
5N
|
| RDW variant |
ACCAXAX0
|
| RDW uitvoering |
FM6FM6BB003NDSTVR27M
|
| RDW handelsnaam |
TIGUAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0450*12 |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
152 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 443,00 x 181,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
1401 kg
|
| Massa rijklaar |
2080 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2080 kg
|
| Laadvermogen | 679 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-03-2027 |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Radio CD-speler |
| Startblokkering |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.