06-10-2016
Diesel
Automaat
216.212 km
1.995 cc
5 l/100km
06-10-2016
Diesel
Automaat
216.212 km
1.995 cc
5 l/100km
| Kenteken | H-546-LS Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 5-serie Touring |
| Tellerstand |
216.212 km, op 10-04-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 520d Luxury Edition Panorama Leder |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
5K
|
| RDW variant |
5L31
|
| RDW uitvoering |
6A15R000
|
| RDW handelsnaam |
520D
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Wit |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0455*12 |
| Omschrijving defect | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | Het standaard stuurwiel kan zijn vervangen door een ander stuurwiel dat naderhand is ingebouwd. De voertuigeigenaar kan via de hier onder genoemde website(www.bmwrecallsteeringwheel.expertinquiry.com) zelf controleren of de stuurwielairbag binnen deze terugroepactie valt. Er volgt dan informatie of verdere inspectie of reparatie bij een BMW dealer nodig is. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
118 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 209 km/h |
| Afmetingen | 491,00 x 186,00 x 1.462,00 cm |
| Ledig gewicht |
1710 kg
|
| Massa rijklaar |
2385 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2385 kg
|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Wit |
| Wegenbelasting | € 191 à € 201 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| AUX audio |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless go |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Luxe lederen bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.