28-04-2016
Elektrisch en benzine
Automaat
243.308 km
1.969 cc
2 l/100km
28-04-2016
Elektrisch en benzine
Automaat
243.308 km
1.969 cc
2 l/100km
| Kenteken | H-537-GX Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 T8 TWIN ENGINE |
| Tellerstand |
243.308 km, op 22-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 T8 Twin Engine AWD Inscription Luchtvering 360 Camera Headup Dik! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
LFBA
|
| RDW uitvoering |
LFBABD??
|
| RDW handelsnaam |
XC90 T8 TWIN ENGINE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0929*03 |
| Omschrijving defect | De airco condensafvoerleidingen zijn niet juist gemonteerd/vastgezet. Hierdoor kan condenswater in contact komen met elektrische systemen. |
| Materiële gevolgen | Diverse electronische storingen aan o.a het airbag- en het motormanagementsystee. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de montage van de aircoleidingen controleren en zonodig de leiding vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345 688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Een ontluchtingsslang van het koelsysteem kan breken. Hierdoor kan koelvloeistoflekkage ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Brand in de het motorcompartiment. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de ontluchtingsslang vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 495,00 x 193,00 x 178,00 cm |
| Ledig gewicht |
2187 kg
|
| Massa rijklaar |
3010 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3010 kg
|
| Laadvermogen | 823 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-05-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumper Pakket |
| Bumpers in de kleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Extra getint glas |
| Goede banden |
| Grootlicht-assistent |
| Handgrepen en spiegels in de kleur |
| Hill hold-functie |
| Houtafwerking interieur |
| Houten versnellingspook |
| Koplampen adaptief |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Rook en huisdier vrij |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sidebars |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Start/stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.