20-06-2020
Benzine
Automaat
52.283 km
1.998 cc
7 l/100km
20-06-2020
Benzine
Automaat
52.283 km
1.998 cc
7 l/100km
| Kenteken | H-532-XZ Switch kenteken |
| Merk | Mini |
| Model | Mini Clubman |
| Tellerstand |
52.283 km, op 28-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Thunder Grey (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 Cooper S Hammersmith | Full Option | Yours | Panodak | H&K | Leder | 19 inch | NL Auto | |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
FMK
|
| RDW variant |
LV71
|
| RDW uitvoering |
DAW500LS
|
| RDW handelsnaam |
CLUBMAN COOPER S
|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1683*08 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
127 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Afmetingen | 427,00 x 180,00 x 1.441,00 cm |
| Ledig gewicht |
1375 kg
|
| Massa rijklaar |
1945 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1945 kg
|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-06-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Voor-en achterspoiler |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.