3
24-11-2016
Diesel
Onbekend
Onbekend
1.496 cc
3.9 l/100km
24-11-2016
Diesel
Onbekend
Onbekend
1.496 cc
3.9 l/100km
| Kenteken | H-531-JN Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X1 SDRIVE16D |
| Brandstof | Diesel |
| Kleur | Grijs |
| Carrosserievorm | stationwagen |
| RDW type |
F1X
|
| RDW variant |
HT51
|
| RDW uitvoering |
6H1500C0
|
| RDW handelsnaam |
X1 SDRIVE16D
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1676*00 |
| Catalogusprijs |
€ 45.164
|
| Bruto BPM |
€ 1.521
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2016 |
| Datum eerste toelating |
24-11-2016
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
12-02-2020
|
| APK geldig tot |
19-02-2024
|
| Omschrijving defect | Het dashboard is mogelijk niet goed gefabriceerd. Hierdoor kan het dashboard niet goed open barsten als de passagiersairbag geactiveerd wordt. |
| Materiële gevolgen | De passagiersairbag kan zich niet goed ontvouwen en biedt daardoor niet de noodzakelijke bescherming. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het dashboard controleren en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
104 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
3.9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.6 l/100 km
|
| Afmetingen | 444,00 x 182,00 x 160,00 cm |
| Ledig gewicht |
1400 kg
|
| Massa rijklaar |
1500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2020 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.