17-10-2016
Benzine
Handgeschakeld
103.543 km
1.398 cc
5 l/100km
17-10-2016
Benzine
Handgeschakeld
103.543 km
1.398 cc
5 l/100km
| Kenteken | H-525-FJ Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | CORSA-E |
| Tellerstand |
103.543 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 Color Edition|16”|Carplay|cruise|trekhaak|PDC |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
S-D
|
| RDW variant |
CADRA12
|
| RDW uitvoering |
BX2D6EHLJ5
|
| RDW handelsnaam |
CORSA-E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0379*37 |
| Omschrijving defect | Het ontstekingsmechanisme van de airbag is niet juist geproduceerd. Hierdoor is het mogelijk dat deze niet juist functioneert. |
| Materiële gevolgen | Bij een aanrijding functioneert de airbag mogelijk niet goed. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de betreffende airbag(s) vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
120 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Afmetingen | 402,00 x 175,00 x 1.481,00 cm |
| Ledig gewicht |
1063 kg
|
| Massa rijklaar |
1630 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1630 kg
|
| Laadvermogen | 567 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Rijstrooksensor |
| Sportonderstel |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.