14-07-2016
Benzine
Automaat
199.670 km
1.998 cc
6 l/100km
14-07-2016
Benzine
Automaat
199.670 km
1.998 cc
6 l/100km
| Kenteken | H-508-FT Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X1 XDRIVE20I |
| Tellerstand |
199.670 km, op 23-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | XDrive20i Centennial High Executive Cruise Clima HUD LED Stoelverwarming volledig onderhouden. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
UKL-L
|
| RDW variant |
HS91
|
| RDW uitvoering |
6A1500C0
|
| RDW handelsnaam |
X1 XDRIVE20I
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0371*23 |
| Omschrijving defect | Het dashboard is mogelijk niet goed gefabriceerd. Hierdoor kan het dashboard niet goed open barsten als de passagiersairbag geactiveerd wordt. |
| Materiële gevolgen | De passagiersairbag kan zich niet goed ontvouwen en biedt daardoor niet de noodzakelijke bescherming. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het dashboard controleren en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
146 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 223 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 444,00 x 182,00 x 160,00 cm |
| Ledig gewicht |
1515 kg
|
| Massa rijklaar |
2140 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2140 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 28-04-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | Geen aanbevolen periode / Geen aanbevolen periode |
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | Standaard werkzaamheden (iedere service) |
| Luchtfilter | elke tweede oliebeurt |
| Motorolie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Oliefilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Remvloeistof | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Bougie | elke tweede oliebeurt |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Halogeen mistlampen |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Houtafwerking interieur |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen sportstuur |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Park Assist Pack |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sport Line |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Travel-pakket |
| Verkeersbord detectie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| xLine |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.