14-02-2020
Benzine
Automaat
101.940 km
1.969 cc
7 l/100km
14-02-2020
Benzine
Automaat
101.940 km
1.969 cc
7 l/100km
| Kenteken | H-490-HV Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V90 |
| Tellerstand |
101.940 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Onyx Black Metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 T4 Momentum Pro | Panoramadak | Leder | Pilot assist | Adap Cruise | BLISS | NL-Auto |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
P
|
| RDW variant |
PWAK
|
| RDW uitvoering |
PWAKUD0?
|
| RDW handelsnaam |
V90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1067*07 |
| Omschrijving defect | Het Automatic Emergency Brakesystem werkt mogelijk niet zoals het is bedoeld in bepaalde situaties en bij bepaalde temperaturen. |
| Materiële gevolgen | Het AEB-systeem remt de auto niet automatisch af zoals bedoelt in noodsituaties voor bepaalde objecten, voetgangers, en fietsers. Het collision Warning systeem zal in geval van voetgangers en fietsers wel het waarschuwingsgeluid en lichtindicatie aan de bestuurder geven en remondersteuning bieden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Voertuigeigenaren worden verzocht een afspraak te maken bij de merk-dealer. Gecorrigeerde software wordt dan geïnstalleerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De 15A zekering van de lagedrukbrandstofpomp kan in zeldzame gevallen doorbranden. |
| Materiële gevolgen | In het ergste geval kan dit leiden tot het afslaan van de motor. De interne verbrandingsmotor (ICE) start niet. Er wordt een melding weergegeven op de bestuurdersinformatie display. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Voertuigeigenaren worden verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De 15A zekering zal door een 20A zekering worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
158 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 494,00 x 188,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1616 kg
|
| Massa rijklaar |
2300 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2300 kg
|
| Laadvermogen | 684 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 19-03-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 2 bekerhouders |
| 2x USB |
| 12V aansluiting 3X |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Active Cornering Enhancement (ACE) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bliss |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| IntelliSafe Surround |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen links en rechts |
| Lichtsensor |
| Luxe kentekenplaten |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schuif-kanteldak |
| Side Impact Protection System |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| WiFi voorbereiding |
| zonwering |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.