3
22-11-2016
Diesel
Onbekend
Onbekend
1.499 cc
4 l/100km
22-11-2016
Diesel
Onbekend
Onbekend
1.499 cc
4 l/100km
| Kenteken | H-490-GS Switch kenteken |
| Merk | MAZDA |
| Model | MAZDA CX-3 |
| Brandstof | Diesel |
| Kleur | Blauw |
| Carrosserievorm | stationwagen |
| RDW type |
DJ1
|
| RDW variant |
6WS
|
| RDW uitvoering |
61W0
|
| RDW handelsnaam |
MAZDA CX-3
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1335*08 |
| Omschrijving defect | De motorbeveiligingssoftware werkt niet correct. Wordt de motor onbelast hoog in toeren gejaagd en raakt de motor in een zogenaamde overrun, de motor slaat op hol, dan grijpt de software niet in. |
| Materiële gevolgen | Niet uit kunnen zetten van de motor, uiteindelijk uitvallen van de motor en ernstige motorschade. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2323966 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
105 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.8 l/100 km
|
| Afmetingen | 428,00 x 177,00 x 154,00 cm |
| Ledig gewicht |
1175 kg
|
| Massa rijklaar |
1275 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1735 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 625 kg |
| APK vervaldatum | 16-02-2027 |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.