12-05-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
88.886 km
2.998 cc
1 l/100km
12-05-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
88.886 km
2.998 cc
1 l/100km
| Kenteken | H-443-TB Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X5 XDRIVE45E |
| Tellerstand |
88.886 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | xDrive45e High Executive |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G5X
|
| RDW variant |
TA61
|
| RDW uitvoering |
DAA5000A
|
| RDW handelsnaam |
X5 XDRIVE45E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1918*07 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 290 kW |
| Vermogen elektromotor | 83 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 22,30 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 75 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 24,40 kWh/100km |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 165 à € 181 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-05-2026 |
| 4-zone airconditioning |
| 19 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Reflex Silver |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruit apart te openen |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras |
| Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Audio Media Pack |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| BMW Individual dashboard leder |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Comfortstoelen |
| Connected services |
| CoPilot Pack |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| DAB-tuner |
| Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare lendensteun |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Glazen panoramadak |
| Grootlichtassistent |
| Handbediende zonneschermen achter |
| Head-up display |
| HiFi System Harman Kardon |
| hill hold functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| Leder 'Vernasca' bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luchtvering |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Personal CoPilot Pack |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Safety-pack |
| Safety Pack |
| Saphirschwarz |
| Sluitbekrachtiging |
| Soft Close Automatic |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelventilatie voor beide voorstoelen |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| trekhaak elektrisch bedienbaar |
| Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.