25-03-2010
Diesel
Automaat
220.897 km
4.134 cc
7 l/100km
25-03-2010
Diesel
Automaat
220.897 km
4.134 cc
7 l/100km
| Kenteken | H-257-BH Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A8 |
| Tellerstand |
220.897 km, op 26-09-2024
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 4.2 TDI quattro Pro Line+ *Goed onderhouden*BOSE*NAP |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
4H
|
| RDW variant |
LCDSBQ1
|
| RDW uitvoering |
QA8BL002R4H81S57MG
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A8
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
199 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Massa rijklaar |
2660 kg
|
| Laadvermogen | 690 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 241 à € 253 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-12-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Ketting |
| Onderhoudsinterval | 15000 / 1 jr |
| Opmerkingen |
Brandstoffilter elke 60.000 km Interieurfilter elke 30.000 km/24 maanden Luchtfilter elke 90.000 km Motorolie 15.000 km/12 maanden Oliefilter 15.000 km/12 maanden Remvloeistof eerste wissel na 36 maanden; daarna om de 24 maanden |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| DVD-wisselaar |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint warmtewerend glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Sperdifferentieel |
| Start/stop systeem |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Veersysteem actief |
| Verwarmde zitplaatsen voor en achter |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen en achterbank verwarmd |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.