31-12-2019
Elektrisch
Automaat
82.707 km
Onbekend
Onbekend
31-12-2019
Elektrisch
Automaat
82.707 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | H-254-DR Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | EQC 400 4MATIC |
| Tellerstand |
82.707 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 400 4MATIC Premium Plus 80 kWh - SOH 94% - TREKH - BURMS - PANO - HUD - Stoelverw voor en achter |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
204 X
|
| RDW variant |
YNE0Z1
|
| RDW uitvoering |
ZZAC050A
|
| RDW handelsnaam |
EQC 400 4MATIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0480*34 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 300 kW |
| Vermogen elektromotor | 300 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 80 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 76 kWh |
| Actieradius (geschat) | 372 km |
| Actieradius zomer | 309 km |
| Actieradius winter | 267 km |
| Actieradius zonder range extender | 417 km |
| Kabeltype | Type 3 (Scame) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 10,81 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 40,60 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 22,22 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,64 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 110 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,58 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 374,20 km/h |
| Verbruik geschat | 23,72 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 18,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 23,35 kWh/100km |
| Verbruik winter | 27,98 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De kabelboom voor de elektrische besturing kan tijdens het montageproces beschadigd zijn. |
| Materiële gevolgen | Door de beschadigde kabelboomisolatie kan er na verloop van tijd water binnendringen in de kabelboom en de stuurregeleenheid, waardoor de stuurbekrachtiging spontaan kan uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer, uit voorzorg zullen wij de kabelboom controleren en indien nodig herstellen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 476,00 x 188,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
2395 kg
|
| Massa rijklaar |
2940 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2940 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 116 à € 127 per maand |
| APK vervaldatum | 10-01-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank verwarmd |
| Achterstoelverwarming |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Head UP Display |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Matrix LED koplampen |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Pianolak interieur afwerking |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportstuur |
| Startblokkering |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend glas |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.