02-04-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
42.240 km
1.497 cc
4 l/100km
02-04-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
42.240 km
1.497 cc
4 l/100km
| Kenteken | H-234-RB Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA YARIS HYBRID |
| Tellerstand |
42.240 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | (209) (zwart) |
| Uitvoering | 1.5 Hybrid Dynamic |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
XP13M(A)
|
| RDW variant |
NHP13(MH)
|
| RDW uitvoering |
NHP130L-CHXNBW(1R)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA YARIS HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2007/46*0344*02 |
| Vermogen totaal | 74 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
84 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 395,00 x 170,00 x 151,00 cm |
| Ledig gewicht |
1050 kg
|
| Massa rijklaar |
1565 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 36 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1565 kg
|
| Laadvermogen | 515 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-12-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenreparatieset |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| BOVAG GARANTIE 12 MAANDEN |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia Pack: Toyota Touch® multimedia met Go navigatie en DAB+ |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rookvrij |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toyota Touch® 2 Go navigatiesysteem |
| Verkeersbord detectie |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.