25-04-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
144.179 km
1.997 cc
3 l/100km
25-04-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
144.179 km
1.997 cc
3 l/100km
| Kenteken | H-218-RZ Switch kenteken |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER |
| Tellerstand |
144.179 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 P400e LWB Autobiography | Panoramadak | Head-Up display | Trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
LG
|
| RDW variant |
S5SS2L
|
| RDW uitvoering |
D5OBA
|
| RDW handelsnaam |
RANGE ROVER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*1053*01 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 297 kW |
| Vermogen elektromotor | 105 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 51 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 26 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De motor kan oververhit raken door een mogelijk defect aan de aandrijfriem van de koelvloestofpomp waardoor koelvloeistoflekkage kan optreden. |
| Materiële gevolgen | Lekkende koelvloeistof vergroot de kans op brand in de motorruimte die zich kan verspreiden naar de gehele auto. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal het bochtstuk van de motorkoelvloeistof en de koelvloeistofinlaatleiding van de turbocompressor vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0221212 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De aandrijfriem van de koelvloeistofpomp kan stuk gaan. Er is dan kans op oververhitting en scheurvorming in het bochtstuk van het koelvloeistofkanaal. |
| Materiële gevolgen | Lekkage van koelvloeistof op het hitteschild van de turbocompressor kan brand in de motorruimte veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Het bochtstuk van het koelsysteem en de inlaat van de koelvloeistofleiding wordt vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0221212 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 500,00 x 207,00 x 187,00 cm |
| Ledig gewicht |
2554 kg
|
| Massa rijklaar |
3210 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3210 kg
|
| Laadvermogen | 656 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 183 à € 200 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-04-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 21""" |
| 360 graden camera |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank elektrisch neerklapbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Active Cornering Enhancement (ACE) |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Afdaal assistent |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie high-end |
| Audio installatie premium |
| Automatische niveauregeling |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Differentieel blokkering |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Dodehoek detector |
| Dual view-functie |
| DVD speler |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Entertainment system |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Houtafwerking interieur |
| Houten stuurwiel |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Lage gearing |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED koplampen met laser |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Metallic lak |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sluitbekrachtiging |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoel ventilatie achter |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Warmtewerende voorruit |
| WiFi voorbereiding |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.