13-07-2020
Elektrisch
Automaat
123.498 km
Onbekend
Onbekend
13-07-2020
Elektrisch
Automaat
123.498 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | H-096-ZL Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | Kona |
| Tellerstand |
123.498 km, op 23-08-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | EV Fashion 64 kWh|FACELIFT|3-FASE|ACC|HEAD-UP|KRELL|CAMERA|CARPLAY|NAVI|NL-AUTO|NAP|INCL. BTW|1e EIG.| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
OSE
|
| RDW variant |
F5E11
|
| RDW uitvoering |
E11B11
|
| RDW handelsnaam |
KONA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1522*00 |
| Omschrijving defect | In de software van het ESP-systeem kan een storing optreden. Als gevolg werkt de electrische rem (IEB) dan niet. |
| Materiële gevolgen | Voor het afremmen van het voertuig zal het rempedaal dan met meer kracht dan gewend moeten worden bediend. Dit wordt ook aangegeven met een controlelampje. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de software van het ESP-systeem overschrijven met een nieuwere versie. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 418,00 x 180,00 x 157,00 cm |
| Ledig gewicht |
1660 kg
|
| Massa rijklaar |
2170 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2170 kg
|
| Laadvermogen | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 25 à € 28 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-08-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve cruise control (ACC) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakdragers |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Extra getint glas |
| Head-up display |
| HeadUp Display (HUD) |
| Hill hold-functie |
| Keyless - entry |
| Keyless - Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Lane - Assist |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Mica kleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nationale Auto Pas (NAP) |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem (NAVI) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Origineel Nederlandse Auto |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achterzijde |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Standkachel |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Vermoeidheids herkenning |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.