10-07-2020
Elektrisch
Automaat
26.890 km
Onbekend
Onbekend
10-07-2020
Elektrisch
Automaat
26.890 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | H-084-XZ Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | CITIGO |
| Tellerstand |
26.890 km, op 11-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | EV Style |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AA
|
| RDW variant |
ABEBMA
|
| RDW uitvoering |
FA1FA1CZ0020GAVR0N1E
|
| RDW handelsnaam |
CITIGO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1169*19 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 61 kW |
| Vermogen elektromotor | 61 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 36,80 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 34,96 kWh |
| Actieradius (geschat) | 241 km |
| Actieradius zomer | 193 km |
| Actieradius winter | 166 km |
| Actieradius zonder range extender | 260 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,20 kW |
| Aantal fasen | 2 |
| Laadtijd thuisladen | 5,11 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 53,55 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 8,97 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 1,47 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 40 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,73 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 185,78 km/h |
| Verbruik geschat | 16,82 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 12,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 16,56 kWh/100km |
| Verbruik winter | 19,84 kWh/100km |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 360,00 x 165,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
1135 kg
|
| Massa rijklaar |
1530 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1530 kg
|
| Laadvermogen | 395 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 34 à € 37 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 10-07-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climatronic |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| In hoogte verstelbare passagiersstoel |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtmetalen velgen 16" Vigo |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Smartphone integratie |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.