23-12-2003
Benzine
Automaat
259.110 km
2.521 cc
12 l/100km
23-12-2003
Benzine
Automaat
259.110 km
2.521 cc
12 l/100km
| Kenteken | H-058-FZ Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | XC90 |
| Tellerstand |
259.110 km, op 13-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 2.5 T 7 persoons gebruikte auto handel export |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
CZ59
|
| RDW uitvoering |
CZ59G700
|
| RDW handelsnaam |
XC90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
287 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
12 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
16.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
9.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Massa rijklaar |
2720 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 2250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-05-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Riem |
| Distributie | 120000 / 8 jaar |
| Onderhoudsinterval | 15000 / 1 jaar |
| 2 stoelen op derde rij |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Lichtmetalen velgen meer-spaaks 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Niveauregeling automatisch |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Roll Stability Control |
| Spoiler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.