03-03-2005
Benzine
Handgeschakeld
205.527 km
1.390 cc
6 l/100km
03-03-2005
Benzine
Handgeschakeld
205.527 km
1.390 cc
6 l/100km
| Kenteken | GZ-452-P Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | IBIZA |
| Tellerstand |
205.527 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.4-16V Businessline Airco 5d Elektrische Ramen Nieuwe Apk |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW handelsnaam |
IBIZA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm by motorruimte |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 395,00 x 170,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1028 kg
|
| Massa rijklaar |
1567 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1567 kg
|
| Laadvermogen | 539 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| APK vervaldatum | 22-05-2027 |
| 2 sleutels |
| 5 deurs |
| 5 Persoons |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Centr. deurvergrendeling |
| Electrische ramen |
| Electrisch spiegels |
| Metallic lak |
| NETTE BEKLEDING |
| NIEUW APK |
| Schoon bekleding |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.