29-06-2004
Benzine
Handgeschakeld
293.925 km
1.984 cc
7 l/100km
29-06-2004
Benzine
Handgeschakeld
293.925 km
1.984 cc
7 l/100km
| Kenteken | GXT-57-B Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A3 |
| Tellerstand |
293.925 km, op 20-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 FSI Attraction |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW handelsnaam |
A3
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Tellerstand |
293.925 km, op 20-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 211 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1250 kg
|
| Massa rijklaar |
1835 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1835 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| APK vervaldatum | 25-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Getint warmtewerend glas |
| Hoofdsteunen actief |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.