03-01-2013
Benzine
Handgeschakeld
200.817 km
1.395 cc
5 l/100km
03-01-2013
Benzine
Handgeschakeld
200.817 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | GX-543-S Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A3 |
| Tellerstand |
200.817 km, op 04-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.4 TFSI Attraction Pro Line plus Incl.APK+Afleveringsbeurt |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
8V
|
| RDW variant |
ACMBAF1
|
| RDW uitvoering |
FM6AJ009R8V617MJEM1
|
| RDW handelsnaam |
A3
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0607*04 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
120 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Ledig gewicht |
1150 kg
|
| Massa rijklaar |
1735 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1735 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-09-2026 |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alle onze auto's zijn voor de verkoop helemaal nagelopen en rijklaar gemaakt |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Auto's worden afgeleverd geheel gereinigd zowel interieur als exterieur |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint warmtewerend glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Inclusief nieuwe APK en afleveringsbeurt zit in de prijs in begrepen |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Xenon verlichting |
| zeer nette auto |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.