20-03-2018
Benzine
Automaat
187.720 km
1.395 cc
7 l/100km
20-03-2018
Benzine
Automaat
187.720 km
1.395 cc
7 l/100km
| Kenteken | GTS-26-N Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TIGUAN |
| Tellerstand |
187.720 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TSI 4Motion Sound Led, Camera, Carplay, LM.. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
5N
|
| RDW variant |
ACCZDAX1
|
| RDW uitvoering |
AD6AD6D9017KN5N4NVR2
|
| RDW handelsnaam |
TIGUAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0450*34 |
| Omschrijving defect | De vergrendelbout in de trekhaakzwenkmodule kan mogelijk breken waardoor de trekhaak niet meer in de gebruikstand vergrendeld is. |
| Materiële gevolgen | De trekhaak kan zakken en tot beschadiging of losraken van een aanhangwagen of fietsendrager leiden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de trekhaak controleren en zonodig de zwenkmodule vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 555 7000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Afmetingen | 449,00 x 184,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
1492 kg
|
| Massa rijklaar |
2150 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2150 kg
|
| Laadvermogen | 658 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Soort bekleding | Velours |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 05-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Bagage-scheidingsnet |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Smartphone integratie |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| trekhaak elektrisch bedienbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Velours bekleding |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.