04-01-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
62.843 km
1.395 cc
1 l/100km
04-01-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
62.843 km
1.395 cc
1 l/100km
| Kenteken | GSL-73-F Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A3 |
| Tellerstand |
62.843 km, op 05-11-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 40 TFSI e Edition Climate I Cruise I 19 Inch I Camera I CarPlay I Android I Stoelverwarming I Led |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
GY
|
| RDW variant |
SDGEAF1
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001RT071A164
|
| RDW handelsnaam |
A3 40 TFSIe
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2060*17 |
| Omschrijving defect | De zekering van het hoogspanningsysteem kan barsten bij kortsluiting. |
| Materiële gevolgen | Bij kortsluiting kan het voertuig onder hoogspanning komen te staan met onder andere brandgevaar als gevolg. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de werking van de hoogvoltzekering herstellen door montage van een isolatiemat in de hoogvoltaccu. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 227 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 434,00 x 182,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1535 kg
|
| Massa rijklaar |
2065 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2065 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 61 à € 67 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-01-2028 |
| 4-deurs |
| 12v aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Active Cornering Enhancement (ACE) |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple carplay / Android auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoon |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenverlichting |
| Buitenspiegels |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumper(s) |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Driving assistent |
| E-Sound system |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische handrem |
| Elektrische kindersloten achter |
| Frontaandrijving |
| Hoofdsteunen achter |
| Interface |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kleurenscherm voor navigatie-systeem |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luxe interieur afwerking |
| Motorsound-systeem |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensoren achter |
| Privacy glass |
| Rijprofielselectie |
| Roetfilter |
| Rook en geurvrij interieur |
| Rubber mat in laadruimte |
| Speciale kleur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Telefoonintegratie premium |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voetgangerherkenningssysteem |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Waarschuwingssysteem |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.