13-04-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
137.537 km
1.395 cc
2 l/100km
13-04-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
137.537 km
1.395 cc
2 l/100km
| Kenteken | GRG-75-H Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A3 |
| Tellerstand |
137.537 km, op 17-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Mythoszwart metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Sportback 1.4 e-tron Pro Line plus |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
8V
|
| RDW variant |
SCUKBF1
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001P8V217MME
|
| RDW handelsnaam |
A3 SPORTBACK E-TRON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0607*25 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 150 kW |
| Vermogen elektromotor | 75 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 8,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 50 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 2,30 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 3,75 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,50 uur |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 11,40 kWh/100km |
| Tellerstand |
137.537 km, op 17-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 08-01-2027 |
| Achterruitverwarming |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Audi active lane assist |
| Audi virtual cockpit |
| Automatische snelheidsregeling |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| BANG & OLUFSEN sound system |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Comfortsleutel |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| knie airbag(s) |
| LED-koplampen |
| Lederen sportstuur |
| Licht- en regensensor |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Metallic |
| Middenarmsteun voor A4 |
| MMI navigatie plus |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeerhulp plus met selectieve weergave |
| passagiersairbag |
| Pre Sense front |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.