21-02-2003
Benzine
Handgeschakeld
162.741 km
1.595 cc
Onbekend
21-02-2003
Benzine
Handgeschakeld
162.741 km
1.595 cc
Onbekend
| Kenteken | GRB-74-L Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A3 |
| Tellerstand |
162.741 km, op 18-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 Attraction |5drs | airco |nieuwe apk keuring | angel eyes |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
8L
|
| RDW handelsnaam |
A3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Topsnelheid | 189 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 415,00 x 174,00 x 139,00 cm |
| Ledig gewicht |
1065 kg
|
| Massa rijklaar |
1650 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1650 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-03-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio-pakket |
| Bestuurders-informatie-systeem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen voor |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Startblokkering |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Xenon koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.