30-11-2023
Elektrisch
Automaat
57.944 km
Onbekend
Onbekend
30-11-2023
Elektrisch
Automaat
57.944 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | GPX-53-H Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | EQE 350+ |
| Tellerstand |
57.944 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 350+ AMG Line 91 kWh|Pano|Luchtvering|Garantie 11-27|Nieuwstaat|Achterasbesturing|Burmester |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
E2EQEX
|
| RDW variant |
46ECBA
|
| RDW uitvoering |
ZZAB051C
|
| RDW handelsnaam |
EQE 350+
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00187*02 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 215 kW |
| Vermogen elektromotor | 215 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 100 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 95 kWh |
| Actieradius (geschat) | 468 km |
| Actieradius zomer | 418 km |
| Actieradius winter | 360 km |
| Actieradius zonder range extender | 563 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 9,09 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 65,19 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 170 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,47 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 622,67 km/h |
| Verbruik geschat | 23,54 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 18,60 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 23,16 kWh/100km |
| Verbruik winter | 27,75 kWh/100km |
| Omschrijving defect | In de software van het accu management systeem kan een fout optreden. Als gevolg kan de hogevoltaccu worden uitgeschakeld. |
| Materiële gevolgen | Onverwacht uitschakelen van de aandrijving |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De software van het accu management systeem wordt dan geactualiseerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 497,00 x 194,00 x 167,00 cm |
| Ledig gewicht |
2330 kg
|
| Massa rijklaar |
2975 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2975 kg
|
| Laadvermogen | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 110 à € 120 per maand |
| APK vervaldatum | 30-11-2027 |
| 4-wiel besturing |
| Accident Avoidance System |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bots herkenning en activatie |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 22" |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium Plus-pakket |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Stuurhulp |
| Telefoonintegratie |
| Telefoonintegratie premium |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend glas |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.