01-02-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
34.267 km
1.395 cc
2 l/100km
01-02-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
34.267 km
1.395 cc
2 l/100km
| Kenteken | GPT-64-P Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | Q3 e-tron |
| Tellerstand |
34.267 km, op 26-10-2024
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Oranje |
| Uitvoering | 45 TFSIe 245PK HYBRID S-TRONIC EDITION |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
F3
|
| RDW variant |
XDGEAF1
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD002RT21A174B
|
| RDW handelsnaam |
Q3 e-tron
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1900*21 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 180 kW |
| Vermogen elektromotor | 80 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 50 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,40 kWh/100km |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 01-02-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-afdekhoes |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots herkenning systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling op afstand |
| Climatic airconditioning |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruisecontrol |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Derde remlicht |
| Digital Audio Broadcasting |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekassistent |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| ESP (elektronische stabiliteits programma) |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lane-assist |
| LED-dagrijverlichting |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen sportstuur |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Leder stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Lichtmetalen velgen 17" inch |
| MirrorLink |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportstuur |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| STUUR FLIPPERS |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Virtual-Cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.