25-08-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
159.000 km
1.477 cc
2 l/100km
25-08-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
159.000 km
1.477 cc
2 l/100km
| Kenteken | GPG-05-X Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC40 |
| Tellerstand |
159.000 km, op 02-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 T5 Recharge R-Design,360CAM,PANO,TREKHAAK,H.KARDON,KEYLESSGO |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X
|
| RDW variant |
XZBB
|
| RDW uitvoering |
XZBBVF0?
|
| RDW handelsnaam |
XC40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3146*08 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 193 kW |
| Vermogen elektromotor | 60 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 10,70 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 41 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 15,90 kWh/100km |
| Tellerstand |
159.000 km, op 02-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 443,00 x 187,00 x 166,00 cm |
| Ledig gewicht |
1712 kg
|
| Massa rijklaar |
2290 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2290 kg
|
| Laadvermogen | 578 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 3D Icockpit |
| 360 camera |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dode Hoek Asist |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische trekhaak |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| File-assistent |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Line Asist |
| Lounge Pack |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| R-Design exterieur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerverlichting |
| Sportonderstel |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| Verkeerherkenning sign |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheid |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.